Aktuality

Praha, 11. května – Halovými výkony na sebe Petr Svoboda hodně upozornil. Za pomoci manažéra Alfonze Jucka si jej vyhlédla firma Puma a nabídla mu smlouvu, která mu přinese sportovní vybavení i jiné možnosti.

  Číst více...

Praha, 13. května – Martin Mazáč byl letos prvním členem skupiny, který se postavil po návratu ze soustředění v La Santě na start závodů. Chtěl se pokusit splnit limit pro MS do 17 let v osmiboji.

  Číst více...

La Santa, 10. května - Po návratu z Jihoafrické republiky jsme odletěli na tři týdny na tradiční místo našich jarních soustředění, do La Santy na ostrově Lanzarote na Kanárských ostrovech.

  Číst více...

San Benedetto del Tronto, 23. dubna - Česká sprinterská reprezentace do 22 let si vybrala pro soustředění štafety italské přímořské středisko San Benedetto del Tronto. V kádru štafety jsou i Jaroslav Šmotek a Libor Žilka a tak oba museli do Itálie odjet – proto byli v La Santě pouze dva týdny.

  Číst více...

Praha, 27.února – Kvalitní trénink bez doplňků stravy si vrcholový sport nedovede vůbec představit. Každému je jasné, že bez vhodného doplňování vitaminů, minerálů, aminokyselin, proteinů a dalších doplňků stravy by organismus atleta náročný trénink nedokázal ustát.

  Číst více...

Potschefstroom, 8. dubna – Krátce po návratu z HME v Birminghamu jsme vyjeli ve složení Trenér Luděk Svoboda, Josef Karas a Petr Svoboda na březnové měsíční soustředění do Jihoafrické republiky.

  Číst více...

Birmingham, 5. března – Pepa Karas po domácím šampionátu ve víceboji dostal na dva týdny berle, když rezolutně odmítl sádru se slovy: „V Birminghamu, když mě vyberou, poběžím! Jedině amputovaná noha by mohla můj názor změnit!“ Příprava musela být improvizovaná, využíval kolo, lanče, posiloval v kleku a v lehu, ve středu před odletem zkusil běžet v tretrách a tak odletěl do Birminghamu.

  Číst více...

Birmingham, 5. března – Petr měl letos dobrou halovou sezónu a potvrdil ji i svým výkonem v Birminghamu. Skvěle zvládl rozběh, doběhl v něm druhý před Ukrajincem Demedjukem, který měl na svém kontě pře HME čas pod 7,60 a sedmým nejlepším časem postoupil do semifinále.

  Číst více...

Praha, 25.února – Domácí halový šampionát přinesl naší skupině tři medaile, všechny v nejkratších sprintech.

  Číst více...

Praha, 18. února – Při mistrovství republiky dorostu a juniorů se na start postavil i nejmladší člen naší skupiny Martin Mazáč. Na start překážek i dálky nastupoval z pozice české dorostenecké tabulkové jedničky. Toužil po dvou zlatých medailích, zvláště na překážkách, kde mu patřilo pět nejrychlejších časů sezóny, si hodně věřil.

  Číst více...

Strana 214 z 215První   Předchozí   206  207  208  209  210  211  212  213  [214]  215  Další   Poslední