Bývalí svěřenci

Trenér Luděk Svoboda se věnuje trenérské práci již více než dvacet let. Za tu dobu mu prošlo trenérskýma rukama množství atletů – sprinterů, čtvrtkařů, překážkářů a desetibojařů. Mnoho z nich dosáhlo na medaile z domácích šampionátů, stalo se mistry republiky a reprezentovalo v mezistátních utkáních a na velkých světových akcích. Mnohokrát se trenér mohl radovat i z překonání českých a dříve československých rekordů. Největší radost však měl z medailí vybojovaných na velkých světových soutěží a ani těch nebylo málo. Řadu svých svěřenců vedl od mládežnických kategorií, kde si pečlivě vybíral talenty a ty přiváděl v ranném věku do Prahy, ale byli i tací, kteří k němu přišli až v době kdy byli na vrcholu své výkonnosti, nebo i těsně za svým zenitem. Ve skupině se tak časem vystřídali olympijští vítězové, mistři světa, mistři Evropy a další medailisté z těch nejvýznamnějších soutěží. Ty největší atletické osobnosti si připomeneme na této stránce.

(Stránka je ve stadiu zrodu a tak ne všichni z uvedených atletů mají uloženy všechny potřebné informace – na odstranění nedostatků se pracuje.)

Uvedeni jsou pouze ti, kteří měli za sebou start v reprezentaci ČR, stali se mistry republiky, nebo překonali národní rekord.

Sprinteři

Překážkáři

Vícebojaři